Menu

HR jak CHorwacja

Wszystko o Chorwacji od polityki po turystykę.

Mało naga nagość

maciej.dobosiewicz

Na naturyzmie można zarobić, a Chorwacja jest (nadal) jednym z ciekawszych miejsc, dla miłośników plażowania i życia nago. Nic więc dziwnego, że właściciele sieci hoteli i kampingów starają się także dopieścić także tego rodzaju turystów.

Jak się reklamuje piękne plaże i widoki raczej wiadomo - pięknymi zdjęciami i równie pięknymi filmami. Wystarczy wziąć aparat i fotografować, zręcznie omijając mielizny oferty typu: obdrapane ściany, czy dawna nieodnawiane pokoje hotelowe. Jak jednak pokazać atrakcje kampingu nudystycznego, żeby nie obrazić niczyich uczuć, a przede wszystkim  nie dawać przyjemności różnym internetowym łowcom nagości w postaci jakiejkolwiek?

Firma camping on the adriatic dała sobie z tym radę. Ten właściciel 22 hoteli i 9 kampingów w całej Chorwacji do reklamy używa m.in. kanału YouTube. Tam między innymi (nudnymi raczej) filmami można znaleźć ten, który przedstawia wszystkie zalety kampingu dla nudystów - Naturist Camping Solaris w Poreču.

Naszym (skromnym) zdaniem że jest to perełka pokazywania nagości bez pokazywania nagości. Z jednej strony widać, że faktycznie ten kamping to miejsce, w którym naturyści poczują się jak ryba w wodzie, a z drugiej nie przestawia on żadnej wartości dla łowców darmowej nagości. Chyba nawet dzieci mogą ten filmik obejrzeć bez szkodliwych konsekwencji:

 

© HR jak CHorwacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci